Úprimné kurča s ŠtB rodokmeňom

Autor: Jaroslav Stančík | 15.9.2014 o 20:18 | (upravené 10.1.2016 o 17:11) Karma článku: 7,71 | Prečítané:  340x

Úprimné kurča z grilu ŠtB šéfkuchára Babiša je fastfood tešiaci sa veľkej obľube, dokonca sa vyskytol aj na tohtoročnom hudobnom festivale Pohoda, kde neboli fronty ľudí pred týmto točiacim sa kuraťom bez peria, do zlata opečenom

na svojej minulosti. Servírovalo sa bez ryže a broskyne, ako keby chcelo skoncovať so všetkým zlým, čo sa tu doteraz varilo (rečou šéfkuchára Andreja o českej politickej kuchyni posledných 25 rokov). Kura sa servírovalo s chlebom PENAM, igelit v ktorom je zabalený je možné použiť na prípadnú nevoľnosť. Andrej sa rozhodol riadiť Českú republiku ako firmu. Ako Duslo Šala, ktoré odíde do Nemecka, kde je vyššia pracovná mzda a možno lacnejšia elektrika, keď od nás nedostane dotáciu 1,5 miliardy českých korún. Kam odíde Česká republika, keď občania nebudú chcieť spraviť to, čo bude chcieť Babiš?

Možno sa vrátia zo sna na zem a prestanú vzývať novú modlu. A možno s ním ozaj vybudujú úspešnú firmu a z Česka sa stane svetový exportér špekačiek a dusíkatých hnojív.

Duslo Šala, v kuloároch nazývaná tlačiareň na peniaze, určite potrebuje dotáciu, aby sa jej navýšil zisk. Spôsob ako ju získavajú ukazuje Babišovu podstatu riadenia štátu ako firmy.

Téma Babiš sa pri pive stáva pálčivou témou, vzbudzuje emócie, na obranu Babiša sa oživuje mýtus likvidácie zbrojárstva Havlom, dokonca sa získanie majetku Havlovho otca spája s arizáciou. Babiš má za sebou nespokojnú armádu odhodlaných voličov.

Naše súdnictvo už začalo s čistením Babišovej ŠtB minulosti, história sa prekrúti a za chvíľu nebudeme vedieť, či k nám v 68. prišli Rusi alebo Američania. Možno sa časom dočkáme vyhlásenia ŠtB za charitatívnu organizáciu. Kde chýba ideál obecného dobra, chýbajú aj dobré rozhodnutia.

Štrajk učiteľov bol kvôli takej istej sume, ako ide teraz Andrejovi na podnikanie. Štát aj touto politikou ukazuje svoje jasné priority.

Vzývanie špekačiek a dusíkatých hnojív!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Keď sa raz prezident príde spýtať, čo by mali robiť

Spýtala som sa, čo by chcel a on povedal, aby neboli bezdomovci. Prihlásil sa ku Kollárovi do strany, lebo si myslel, že tam sa to podarí.

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.


Už ste čítali?